Katarzyna Borowicz

Kancelaria Radcy Prawnego

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów.
Dzięki pasji i zaangażowaniu zawsze zapewniamy najbardziej efektywne rozwiązania,
a nasze porady prawne są na najwyższym poziomie merytorycznym.

O mnie

Założycielka Kancelarii radca prawny Katarzyna Borowicz w 1999r. ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz na Uniwersytecie Europejskim "Viadrina" we Frankfurcie nad Odrą.

 

Zobacz więcej

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Borowicz została założona w 2013 r. Swoją siedzibę ma w Dąbrówce pod Poznaniem. Świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych.

 

Zobacz więcej

Stowarzyszenia i Partnerzy

Radca prawny Katarzyna Borowicz jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu oraz Polsko – Niemieckiego Stowarzyszenia Prawników ( Deutsch-Polnische Juristen-Vereinigung e.V., skrót DPJV).

 

Zobacz więcej

Dla Biznesu

Kancelaria wspiera przedsiębiorców m.in. w następujących dziedzinach prawa: prawo spółek handlowych, prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, postępowanie sądowe i egzekucyjne.

Zobacz więcej

Dla Klientów Indywidualnych

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych w zakresie: prawa cywilnego, odszkodowań, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i opiekuńczego, postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Zobacz więcej

Porady prawne przez Internet

Wycena pytania jest bezpłatna i nie zobowiązuje do skorzystania z naszych usług. W przypadku zaakceptowania wyceny, zajmiemy się opracowaniem danego zapytania i w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty opracujemy odpowiedź.

Zobacz więcej

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Katarzyna Borowicz

Kancelaria Radcy Prawnego

+48 509 100 302

Wyślij

Dziękujemy za Twoją wiadomość

Błąd. Spróbuj później