Katarzyna Borowicz

Kancelaria Radcy Prawnego

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów.
Dzięki pasji i zaangażowaniu zawsze zapewniamy najbardziej efektywne rozwiązania,
a nasze porady prawne są na najwyższym poziomie merytorycznym.

Radca prawny Katarzyna Borowicz jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu oraz Polsko – Niemieckiego Stowarzyszenia Prawników ( Deutsch-Polnische Juristen-Vereinigung e.V., skrót DPJV). Jednym z najważniejszych celów statutowych stowarzyszenia jest poszerzanie wiedzy o polskim, niemieckim oraz europejskim prawie oraz propagowanie dobrych stosunków pomiędzy prawnikami z Polski i Niemiec.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Borowicz należy do sieci niemieckojęzycznych kancelarii D.R.S. Deutsche Rechtsanwalts Service GmbH, która zrzesza kancelarie partnerskie oferując w Niemczech wysokiej jakości usługi prawne na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych. D.R.S. (Deutsche Rechtsanwalts Service GmbH) posiada certyfikat DIN EN ISO 9001.

Kancelaria współpracuje również z Kancelarią Schumann Aldebert & Kollegen z Berlina, wraz z którą świadczy usługi i doradztwo prawne przy inwestowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej w Niemczech. Prawnicy z Kancelarii Schumann Aldebert & Kollegen doradzą Państwu w zakresie niemieckiego prawa pracy, prawa budowlanego, prawa umów, prawa handlowego, pomogą także w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Gdy zajdzie potrzeba z chęcią będą reprezentować Państwa w postępowaniu przedsądowym oraz przed niemieckimi sądami i instytucjami.